Aktualności

fot. Mikołaj Kuras
fot. Mikołaj Kuras

Nagrodzimy najlepsze materiały dziennikarskie na temat funduszy europejskich i walorów przyrodniczych regionu

Zapraszamy dziennikarzy i blogerów do udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. W pierwszym z nich należy nadsyłać materiały prezentujące wpływ dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego na rozwój województwa, zaś drugi dotyczy prezentacji walorów przyrodniczych regionu.

W konkursie „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego” szanse na wygraną mają przedstawiciele prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, którzy do 30 września nadeślą materiały, w których zaprezentują w jaki sposób środki pochodzące z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wpływają na nasz region. Więcej o konkursie tutaj.

„Lubię tu być… na zielonym!” to tytuł konkursu przeznaczonego dla dziennikarzy i blogerów, przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych). Na materiały czekamy do 15 października. Więcej o konkursie tutaj.

Więcej informacji o ubiegłorocznych edycjach konkursu w materiale Nagrodziliśmy dziennikarzy.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

21 czerwca  2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 25 września 2018 r.