Aktualności

Laureaci konkursów gęsinowych (2017), fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP
Laureaci konkursów gęsinowych (2017), fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Do wygrania sprzęt AGD – na relacje czekamy do czwartku

Do czwartku (19 listopada) czekamy na relacje ze wspólnego świętowania 11 listopada. Mieszkańcy regionu, którzy przyślą najciekawsze prace, mogą otrzymać 1500 złotych na zakup pralki, zmywarki, lodówki lub innego sprzętu gospodarstwa domowego. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają bon o wartości 1200 złotych, a trzeciego – o wartości 900 złotych. Przyznamy także maksymalnie 3 wyróżnienia o wartości 300 złotych każde. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Konkurs dla całych rodzin na gęsinowe relacje organizujemy w ramach dorocznej akcji „Kujawsko-pomorska gęsina na Świętego Marcina”. Pokażcie nam, jak wspólnie świętowaliście 11 listopada, przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny i zasiadaliście do stołu. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sklepach ze sprzętem gospodarstwa domowego.

Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada. Można je przesyłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe” lub mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl

Prace muszą spełniać wymogi techniczne określone w regulaminie konkursu. Konieczne jest też wypełnienie oświadczenia uczestnika konkursu i dołączenie go do pracy.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Czytaj także:

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

9 listopada 2020 r.

Ostatnia aktualizacja: 17 listopada 2020 r.