Aktualności

Impreza ,,Bajkowa Bydgoszcz”, fot. Tymon Markowski
Impreza ,,Bajkowa Bydgoszcz”, fot. Tymon Markowski

„Mój ojciec – dobrze być razem”

Zapraszamy młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w II edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”. Do 15 maja czekamy na pisemne prace prezentujące pozytywny wizerunek ojcostwa i ojca widzianego z perspektywy dziecka. Nagrodami w konkursie są bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych.

 

„Wiem, że niczego nie muszę się bać, bo jest przy mnie mój ojciec. Tata zawsze stanie w mojej obronie, zawsze jest po mojej stronie, zawsze rozświetli ciemności. Smuci mnie to, że nie każdy może tak powiedzieć o swoim tacie” – napisała w swojej pracy Emilia Kochańska z Bydgoszczy, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu. Informacja o ubiegłorocznej edycji konkursu i jej laureatach.

 

Konkurs ma promować ideę wspólnego spędzania czasu i uczestnictwa ojców w życiu rodziny. Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza” .

 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 15 maja nadesłać pracę pisemną o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4. Prace powinny być składane za pośrednictwem szkół, do których uczęszczają uczestnicy Konkursu.

 

Do pobrania:

 

W konkursie wyłonionych zostanie łącznie 6 laureatów w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół gimnazjalnych i 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą w każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości 500 zł za I miejsce, 300 zł za II miejsce i 200 zł za miejsce III.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

5 maja 2016 r.