Aktualności

Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl
Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Koncert dla mam

W sobotę 21 maja w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się specjalny koncert dedykowany wszystkim mamom. Była to już siódma odsłona tego corocznego wydarzenia, organizowanego przez marszałka Piotra Całbeckiego z okazji Dnia Matki. Jak zwykle nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Podczas tegorocznego koncertu „ Nie ma jak u mamy…” wystąpili: Olga Bończyk, Anna Czartoryska-Niemczycka, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Rafał Cieszyński, Kacper Kuszewski, Marcin Januszkiewicz i Martin Fitch. Imprezę poprowadzili Katarzyna Żak i Maciej Orłoś.  Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalno-instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.

Bilety na koncert można było zdobyć uczestnicząc w konkursach organizowanych przez regionalne media: gazety, radio, telewizje i portale internetowe. W dystrybucję wejściówek włączyły się również samorządy lokalne.

Wydarzenie będzie emitowane w Programie 1 TVP (26 maja o godz. 18:25 i 27 maja
o godz. 11:50) oraz w TVP Polonia (26 maja o godz. 18:25 i 23:37).

Organizacje koncertu sfinansowano ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj też: Chwile dla mam w naszych szkołach medycznych

 

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

16 maja 2015 r.
Ostatnia aktualizacja: 21 maja 2016 r.

 

Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl