Aktualności

Marcowa Środa z Funduszami, fot. Tymon Markowski
Marcowa Środa z Funduszami, fot. Tymon Markowski

Kolejna ,,Środa z funduszami”

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu informacyjnym dla aplikujących o wsparcie w konkursach ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

 

W środę (6 lipca) kolejne spotkanie z cyklu ,,Środa z Funduszami” – tym razem dla  podmiotów działających w obszarze ochrony kultury i zasobów przyrodniczych.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie wsparcie i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. Z tą intencją stworzyliśmy też przejrzystą informację online na naszej stronie internetowej oraz generator wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki. 

 

Najbliższe spotkanie informacyjne dotyczyć będzie możliwości aplikowania o środki unijne przez podmioty działające w sektorze kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego oraz zajmujące się ochroną przyrody i środowiska naturalnego. Informacje o spotkaniu dostępne tutaj.

 

,,Środa z funduszami” – 6 lipca, Urząd Marszałkowski w Toruniu, sala patio (I piętro), rozpoczęcie spotkania o godz. 10.

 

Informacje o wszystkich spotkaniach informacyjnych i szkoleniach dla aplikujących o wsparcie

 

Jutro (wtorek, 5 lipca) w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bydgoszczy odbędzie również się szkolenie ,,Prawo dla przedsiębiorców” Więcej tutaj.

 

Czytaj też:

Nowoczesna edukacja dzięki RPO

Unijne środki do zdobycia

 

Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

21 czerwca 2016 r.
Ostatnia aktualizacja: 4 lipca 2016 r.