Aktualności

Środa z funduszami, kwiecień 2016, fot. Mikołaj Kuras
Środa z funduszami, kwiecień 2016, fot. Mikołaj Kuras

Klucz do funduszy

Urząd Marszałkowski organizuje cykle szkoleń dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z naszego RPO 2014-2020. W środę (1 czerwca) zapraszamy do Bydgoszczy, Torunia i Grudziądza na spotkania informacyjne przeznaczone dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie wsparcie i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. Z tą intencją stworzyliśmy też przejrzystą informację online na naszej stronie internetowej oraz generator wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

 

Najbliższe  (1 czerwca) spotkania informacyjne z cyklu „Środa z funduszami”, które odbędą się w Bydgoszczy, Toruniu i Grudziądzu dotyczą możliwości pozyskiwania środków z Unii Europejskiej przez organizacje pozarządowe oraz grupy inicjatywne.

 

 

Konferencje szkoleniowe, które odbywają się zasadniczo w pięciu największych miastach regionu, są organizowane i prowadzone przez ekspertów sieci marszałkowskich punktów informacyjnych o funduszach europejskich. Informacje na ich temat pojawiają się na naszej stronie internetowej mojregion.eu w zakładce Regionalny Program Operacyjny i w regionalnej prasie. Finansowanie pochodzi z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Czytaj też: Nowe konkursy RPO

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

31 maja 2016 r.