Aktualności

Szkolenie dla beneficjentów RPO, fot. Mikołaj Kuras
Szkolenie dla beneficjentów RPO, fot. Mikołaj Kuras

Jak aplikować o europejskie wsparcie

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przygotowujących projekty i aplikujących o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz innych programów oferujących środki finansowe z Unii Europejskiej. Najbliższe szkolenia kierujemy między innymi do przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji pozarządowych. W planach również kolejna ,,Środa z funduszami” oraz konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

 

30 listopada zapraszamy do Kamienia Krajeńskiego na spotkanie informacyjne „Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw w ramach funduszy europejskich w perspektywie 2014 – 2020. Szkolenie odbędzie się w Urzędzie Miejskim, Plac Odrodzenia 3. Początek o godz. 10, więcej informacji tutaj.

 

Na bezpłatne szkolenia zaprasza przedsiębiorców również Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy. Najbliższe odbędzie się 1 grudnia w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Toruniu (ul. Przedzamcze 8). Temat spotkania to ,,Nowoczesny marketing: prospecting, social media”. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularze zapisów można znaleźć na stronie organizatora. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kolejne spotkanie z cyklu ,,Środa z funduszami” odbędzie się 7 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Dotyczyć będzie możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w roku 2017, początek o godz. 10. Więcej informacji tutaj.

 

Zapraszamy także na spotkania informacyjne pt. ”Fundusze Europejskie na wsparcie zakładania działalności gospodarczej i rozwój zawodowy”, które odbędą się 8 grudnia w Brodnicy i 13 grudnia w Golubiu –Dobrzyniu. Więcej informacji tutaj.

 

Informacja o aktualnych szkoleniach i konferencjach 

 

Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego organizuje dyżury zamiejscowe w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Podczas konsultacji można uzyskać m.in. informacje na temat wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej, bezpłatnych szkoleń czy możliwości dofinansowania projektów. Najbliższe dyżury odbędą się 29 listopada w:

  • Golubiu-Dobrzyniu, godz. 9-11:30, Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia, Plac Tysiąclecia 25, sala nr 8;
  • Brodnicy, godz. 12:30 – 15, Starostwo Powiatowe w Brodnicy, ul. Kamionka 18, sala nr 102.

 

Więcej informacji o dyżurach tutaj.

 

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają  na bieżąco pracownicy Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (więcej), a także pracownicy Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego oraz Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Zachęcamy także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza online

 

Informacja o aktualnych naborach w wniosków w ramach RPO

Aktualny harmonogram naboru wniosków w ramach RPO

 
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

 25 listopada 2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 29 listopada 2016 r.