Aktualności

fot. Mikołaj Kuras
fot. Mikołaj Kuras

Jak aplikować o europejskie wsparcie

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dla przygotowujących projekty i aplikujących o wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz innych programów oferujących środki finansowe z Unii Europejskiej. W tym tygodniu zaplanowano spotkanie informacyjne dla wnioskodawców planujących przygotowanie projektów z zakresu zwiększenia dostępności do opieki przedszkolnej.

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie środki i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki. 

 

W piątek (14 października) w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dla wnioskodawców w ramach poddziałania 10.2.1 „Wychowanie przedszkolne” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Jego adresatami są potencjalni wnioskodawcy: firmy i osoby fizyczne prowadzące  działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów. Więcej informacji o spotkaniu tutaj.

 

 

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają  na bieżąco pracownicy Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu (więcej), a także pracownicy Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego oraz Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego. Zachęcamy także do zadawania pytań za pośrednictwem formularza online

 
Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

30 września 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 10 października 2016 r.