Aktualności

Baner InnoMaRe

InnoMaRe. Wyróżnimy innowacyjnych

Rozpoczął się nabór wniosków do I edycji konkursu Innowacyjna Marka Regionu InnoMaRe. Made in Kujawsko-Pomorskie.Zorganizowany przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego oraz marszałkowską Agendę Nauki i Innowacyjności konkurs ma na celu wyłonienie i uhonorowanie charakteryzujących się wysoką innowacyjnością produktów, usług, procesów i metod stanowiących rozwiązanie problemu technicznego (know-how), oferowanych przez kujawsko-pomorskie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki naukowe.

 

Certyfikaty InnoMaRe przyznane zostaną w dwóch kategoriach konkursowych: InnoMaRe Business (przedsiębiorstwa) oraz InnoMaRe Science (jednostki naukowe). Laureaci staną się wizytówką województwa oraz otrzymają prawo do posługiwania się certyfikatem jako świadectwem innowacyjności.

 

Nabór wniosków potrwa do 5 maja. Aplikacje zostaną ocenione przez kapitułę konkursową, składającą się z przedstawicieli kujawsko-pomorskich uczelni, jednostek otoczenia biznesu i pracowników Urzędu Marszałkowskiego. Ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce w czerwcu, w ramach obchodów Święta Województwa.

 

Wszystkie szczegóły oraz regulamin i formularze zgłoszeniowe tutaj

 

Agenda Nauki i Innowacyjności

w Departamencie Rozwoju Gospodarczego, Certyfikacji

i Monitoringu Funduszy Unijnych Urzędu Marszałkowskiego

 

13 kwietnia 2015 r.