Aktualności

Natalia Rybicka w spocie promującym Kujawsko-Pomorskie

Gwiazdy promują Kujawsko-Pomorskie

 

Sonia Bohosiewicz, Natalia Rybicka oraz Maciej Stuhr – odtwórcy głównych ról w filmie Janusza Majewskiego „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy” – promują województwo kujawsko-pomorskie w specjalnych spotach reklamowych. Klipy obejrzą między innymi widzowie ogólnopolskich sieci kin Multikino i Helios.

 

To kolejne – po spocie z udziałem Keanu Reevesa – filmy promocyjne z udziałem gwiazd filmu, które zachęcają do odwiedzenia Kujaw i Pomorza. Spoty wyprodukowała Fundacja Tumult, operator z kujawsko-pomorskiego funduszu filmowego, z udziałem którego powstał film „Excentrycy…”. Nagrania zrealizowano na planie filmowym: na nieszawskim promie oraz w Ciechocinku.

 

Filmy promocyjne prezentowaliśmy po raz pierwszy podczas czwartkowej (14 stycznia) regionalnej premiery „Excentryków…”. Samorząd województwa zaplanował kampanię promocyjną z wykorzystaniem spotów w sieci kin Multikino i Helios na terenie całego kraju (z Natalią Rybicką w sieci kin Multikino i Sonią Bohosiewicz w sieci kin Helios). Spoty będą wyświetlane przed emisjami filmu „Excentrycy…”. Ponadto będziemy je prezentować podczas wydarzeń promujących imprezy kulturalne i turystyczne w regionie oraz w ramach wydarzeń organizowanych przez Urząd Marszałkowski w połączeniu z prezentacją filmu.

 

Czytaj też: Regionalna premiera „Excentryków …”

 

 

 

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

15 stycznia 2016 r.