Aktualności

Fot. Mikołaj Kuras dla UMWK-P
Fot. Mikołaj Kuras dla UMWK-P

Generator wniosków – co to takiego?

Osoby zainteresowane pozyskaniem unijnego wsparcia mogą nauczyć się, jak prawidłowo przygotować formularz wniosku. Zapraszamy na szkolenie dedykowane tej tematyce, które organizujemy w Bydgoszczy w dwóch terminach-11 i 12 stycznia.

 

Tematyka obu spotkań jest identyczna-będzie można poznać zasady obsługi generatora wniosków – internetowego narzędzia, za pomocą którego składa się dokumenty o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Przedstawiony zostanie również harmonogram konkursów na ten rok. Będzie można także skorzystać z indywidualnych konsultacji.

 

Szkolenia poprowadzą pracownicy Głównego Punktu Informacyjnych Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, działającego w strukturach Urzędu Marszałkowskiego. Zapisywać się można poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerami telefonów: 52 32 76 884 oraz 797 304 123.

 

  • Szkolenie „Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach konkursów ze środków RPO WK-P 2014-2020”- 11 i 12 stycznia, godz. 9-15, siedziba Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, sala nr 2.

 

Dokładny program tutaj, więcej informacji na temat spotkania tutaj.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

8 stycznia 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2018 r.