Aktualności

Dwa i pół tysiąca newsletterów

Newsletter Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma na koncie dwa i pół tysiąca wydań. Z tej okazji przygotowaliśmy upominki dla stałych i nowych subskrybentów.

 

Z codziennego serwisu informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego, który rozsyłamy za pośrednictwem poczty elektronicznej korzysta w tej chwili około tysiąca osób. To najprostszy sposób, by być na bieżąco z tym co dzieje się w regionie i tym, czym zajmuje się aktualnie samorząd województwa. Nasz serwis to rzetelna informacja o faktach, wzbogacona o dokumenty w postaci załączników oraz zdjęcia, prezentacje i filmy. Wysyłamy go nieodpłatnie do wszystkich, którzy zadeklarują prenumeratę. Można to uczynić ze strony głównej portalu internetowego urzędu, wpisując identyfikator i adres e-mailowy.

Z okazji 2,5 tysiąca wydań newslettera dla jego nowych i stałych subskrybentów przygotowaliśmy specjalne upominki – albumy fotograficzne „Kujawsko-Pomorskie Przestrzenie 3D”. Szansę na otrzymanie albumu mają osoby, które napiszą dlaczego warto skorzystać z naszego newslettera i prześlą odpowiedź do czwartku (12 października) na adres j.piotrowski@kujawsko-pomorskie.pl. Albumy otrzymają autorzy pięciu najlepszych wypowiedzi.

 

Wszystkich tych Państwa, którzy nie korzystają jeszcze z naszego serwisu, serdecznie zapraszamy.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

11 października 2017 r.