Aktualności

Oficjalne logo kampanii
Oficjalne logo kampanii

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zapraszamy do internetu

W najbliższy weekend odbędzie się finał ogólnopolskiej kampanii Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz urzędów marszałkowskich w całym kraju, której celem jest pokazanie, jak wiele zmienia się w naszym kraju dzięki środkom pomocowym Unii Europejskiej. Tym razem wszystkie wydarzenia wyłącznie online na www.dniotwarte.eu. Od piątku do niedzieli (25-27 września) pod tym adresem koncerty, spektakle, warsztaty i wirtualne spacery w ciekawe miejsca, w tym przygotowane przez nasz region.

 

– Liczby i kwoty są oczywiście imponujące, ale łatwiej uchwycić istotę przemian i ich rozmach mając przed oczami efekty zrealizowanych projektów. Zapraszam do sieci na Dni Otwarte Funduszy Europejskich – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Nasze propozycje

 

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z szesnastoma urzędami marszałkowskimi i instytucjami wdrażającymi fundusze europejskie w Polsce, są częścią szerszej kampanii #EUinmyregion prowadzonej przez Komisję Europejską.

 

Departament Promocji

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

25 września 2020 r.