Aktualności

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl
Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Czekamy na projekty ngo-sów

Pozostały ostatnie dni (do 15 stycznia) na złożenie wniosków w większości ogłoszonych przez zarząd województwa otwartych konkursów ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2018 roku. Planowana suma wsparcia na realizację tego rodzaju przedsięwzięć to ponad 7 milionów złotych. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora .

 

– Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Korzystamy z ich wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nasze wspólne inicjatywy są bardziej skuteczne i efektywne.  Gorąco zachęcam do aplikowania o środki w naszych konkursach, życzę dobrych pomysłów na projekty – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Nabór wniosków w większości z nich potrwa do 15 stycznia.

 

Aktualna lista konkursów (szczegóły pod linkami):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wkrótce ogłoszenie kolejnych konkursów z dziedziny sportu.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

27 grudnia 2017 r.

ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2018 r.