Aktualności

Żołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
Żołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Amerykańscy żołnierze odwiedzili małych pacjentów (zdjęcia)

Stacjonujący w Toruniu żołnierze armii USA złożyli w środę (19 lipca) wizytę pacjentom oddziałów dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Było dużo dobrej zabawy.

 

Amerykanie od kilku lat ćwiczą na toruńskim poligonie, gdzie także mieszkają w warunkach polowych. Z hospitalizowanymi dziećmi spotkali się żołnierze kończącego zmianę w naszym regionie 3. Batalionu 29. Pułku Artylerii Polowej i ich koledzy z 4. Batalionu 27. Pułku Artylerii Polowej, którzy są obsadą nowej zmiany.  

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

20 lipca 2023 r.

Ostatnia aktualizacja: 21 lipca 2023 r.

 

Żołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKPŻołnierze USA z wizytą w oddziałach dziecięcych WSZ w Toruniu, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP