Na zielonym

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w dniu 06.08.2017 r. gościł na Zamku w Świeciu, gdzie Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" zorganizowała wydarzenie tematyczne pn. "Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych".

Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych – 06.08.2017

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w dniu 06.08.2017 r. gościł na Zamku w Świeciu, gdzie Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” zorganizowała wydarzenie tematyczne pn. „Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych”.

 

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w dniu 06.08.2017 r. gościł na Zamku w Świeciu, gdzie Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" zorganizowała wydarzenie tematyczne pn. "Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych".Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w dniu 06.08.2017 r. gościł na Zamku w Świeciu, gdzie Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" zorganizowała wydarzenie tematyczne pn. "Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych".Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w dniu 06.08.2017 r. gościł na Zamku w Świeciu, gdzie Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" zorganizowała wydarzenie tematyczne pn. "Piknik z LGD. Rozwój produktów lokalnych i turystycznych".