Na zielonym

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie.

Festiwalu Smaków w Grucznie – 19-20.08.2017

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie.

 

Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie. Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie. Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie. Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego w ramach XVIII Lata w Parkach Krajobrazowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego promował się wśród blisko 150 wystawców na Festiwalu Smaków w Grucznie. Plakat