Środowisko

Grafika - Ferie z Górznieńsko-Lidzbarskim Parkiem Krajobrazowym

Ferie z Górznieńsko-Lidzbarskim Parkiem Krajobrazowym

Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy zaprasza na kolejny cykl warsztatów przyrodniczych pt. „Zimowe spotkania z przyrodą” podczas ferii zimowych 2024 r. w województwie kujawsko-pomorskim. Zajęcia prowadzone są dla grup zorganizowanych, w uzgodnionych/określonych terminach. Oferta dedykowana jest dzieciom i młodzieży. Zajęcia odbywają się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Rudzie i ścieżce dydaktycznej oraz na terenie współpracujących placówek. Obowiązują telefonicznej zapisy (liczba osób ograniczona).

 

W programie:

  • Przyrodnicze zajęcia i spacery w terenie pt.: „Zima, ptaki i dzieciaki”, „Tropem zwierząt”, „Niezwykle przygody kropelki wody” w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Rudzie;
  • Spotkanie edukacyjne pt. „Co nocą w lesie huczy, czyli nocne życie zwierząt” w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie;
  • Warsztaty przyrodnicze „W poszukiwaniu leśnych przygód” – wyjazd do Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego (wyjazd i zbiórka przy Szkole Podstawowej w Brzoziu)
  • Zajęcia edukacyjne pt. „Przyroda w obiektywie” w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Brodnicy.

 

Więcej informacji na plakacie promocyjnym. W sprawie zapisów prosimy o kontakt:

  • Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież z opiekunem/-ami, dorośli/seniorzy) zapraszamy do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z Górznieńsko-Lidzbarskim Parkiem Krajobrazowym tel. (56)4918151, w celu ustalenia i rezerwacji terminu zajęć w OEE GLPK w Rudzie;
  • Osoby indywidualne (dzieci i młodzież, 7-14 lat) zapraszamy do telefonicznych zapisów u koordynatorów poszczególnych spotkań, zgodnie z harmonogramem i numerami telefonów podanymi na plakacie promocyjnym.

 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji:
Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, Ruda 1, 87-320 Górzno
tel.(56)4918151, e-mail: park@pkgorzno.strefa.pl
https://parki.kujawsko-pomorskie.pl/glpk

 

Grafika - Ferie z Górznieńsko-Lidzbarskim Parkiem Krajobrazowym

 

Tekst i plakat promocyjny: Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy