Rolnictwo

Polski Producent Żywności 2018

Uprzejmie informuję, że Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w bieżącym roku po raz dwudziesty drugi organizuje konkurs „Polski Producent Żywności”, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Celem Konkursu jest promowanie najlepszych polskich producentów żywności i wytwarzanych przez nich produktów, charakteryzujących się najwyższą jakością. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Zarządem Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wojewódzkim etapie Konkursu, dzięki czemu będzie promowany nasz region, a także cechujące się wysoką jakością wyroby. Udział w Konkursie pozwoli na poszerzenie zacnego grona laureatów wyróżnionych przez Kapitułę Ogólnopolską. Udział w tym etapie Konkursu jest bezpłatny. Uroczyste nadanie tytułów odbywa się podczas corocznych Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego „Polagra Food”, które w tym roku odbywają się w nowym terminie 8-10 maja.

 

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajduje się na stronie www.ekwiatkowski.poznan.pl. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o przesłanie wypełnionych kart zgłoszeniowych do dnia 22 marca 2018 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15, 87-100 Toruń. Po złożeniu deklaracji udziału w Konkursie, zostaną Państwo poproszeni o dostarczenie zgłoszonego produktu, celem jego weryfikacji przez Komisję Konkursową.

 

Osobą do kontaktów w tej sprawie jest pani Beata Darowska, b.darowska@kujawsko-pomorskie.pl,  tel. 56 62 15 924.