Medale Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis"

Lista osób odznaczonych Medalem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis” w 2024 r.

 

  1. Halina ANDRUSZEWSKA
  2. Władysława BAJAKOWSKA
  3. Piotr BANDURSKI
  4. Stanisław BECKER
  5. Stefania BEŁDYCKA
  6. Janina BIGOŃ
  7. Jadwiga BOŁKA
  8. Stanisław BORKOWSKI
  9. Wojciech BULLER
  10. Bronisława CHMIELEWSKA
  11. Bogdan CIESIELSKI
  12. Helena Maria CISŁO-WIŚNIEWSKA
  13. Aleksy CZERWIŃSKI
  14. Aniela Zofia DĄBROWSKA
  15. Henryka DEREZIŃSKA
  16. Wiesław DREWNOWSKI
  17. Waldemar DRZEWIECKI
  18. Grzegorz DZIĘCIOŁOWSKI
  19. Ryszard GAWINECKI
  20. Janusz Władysław GERKE
  21. Zofia GERTYCH
  22. Mieczysław GĘSICKI
  23. Franciszka GÓRECKA
  24. Ewa Władysława GRABOWSKA
  25. Elżbieta GRZYWACZ
  26. Wanda Helena HADRYSIAK
  27. Reiner HASELOFF
  28. Jarosław HERBOWSKI
  29. Czesława HORYD
  30. Jan JAKUBOWSKI
  31. Genowefa JANIAK
  32. Marek JANUSZEWSKI
  33. Wojciech JARANOWSKI
  34. Włodzimierz JOPEK
  35. Marian JUHNKE
  36. Andrzej Władysław KACZOROWSKI
  37. Józef KALWEJT
  38. Jerzy KAŁDONEK
  39. Jacek Andrzej KARWOWSKI
  40. Józefa KAŹMIERCZAK
  41. Krzysztof KEMPKA
  42. Stefania KOŁODZIEJSKA
  43. Maria KOSABUCKA
  44. Władysława KOZIOŁ
  45. Zofia KOZŁOWSKA
  46. Cecylia KRAKÓWKA
  47. Tadeusz KRAKÓWKA
  48. Andrzej KRYGIER
  49. Andrzej KRYSTEK
  50. Tadeusz KRZYŻANOWSKI
  51. Heliodor KUBIAK
  52. Stefan KUBICKI
  53. Zofia KUJACZYŃSKA
  54. Andrzej KURKIEREWICZ
  55. Janina LEWANDOWSKA
  56. Stanisław LEWANDOWSKI
  57. Zbigniew LEWANDOWSKI
  58. Jan ŁUCZAK
  59. Krystyna ŁUGIEWICZ
  60. Stanisław ŁYDKA
  61. Maria MAJCHRZAK
  62. Krystyna MAJCZYŃSKA
  63. Maciej MAKSYMOWICZ
  64. Rafał MARCINIAK
  65. Stanisław Marian MARKS
  66. Jadwiga Dorota MATYSEK-KOŻUCHOWSKA
  67. Andrzej MICHALKIEWICZ
  68. Dariusz MIELCAREK
  69. Zofia MIKULSKA
  70. Wiesława MILLER-CHODERA
  71. Stanisława MOLENDA
  72. Mirosław MOŻDŻEŃ
  73. Kazimierz MRÓZ
  74. Helena Kunegunda MUDŁO
  75. Helena MURAWSKA
  76. śp. Brunon NAGEL
  77. śp. Renata NAGEL
  78. Marianna NIESTATEK
  79. Wanda NOWAK
  80. Edward OLEŚ
  81. Aniela OLKIEWICZ
  82. Stanisław ORLIKOWSKI
  83. Halina OSOWSKA
  84. Antonii PANKIEWICZ
  85. Bronisław PASTUSZEWSKI
  86. Anna PATYK
  87. Wanda PAWLIKOWSKA
  88. Julian PAWŁOWSKI
  89. Bernard PERLIK
  90. Marianna PILARCZYK
  91. Jerzy Wojciech POZORSKI
  92. Stanisław PRAŻUCH
  93. Helmut FLACHENECKER
  94. Adam SUDOŁ
  95. Ryszard PUKSZTO
  96. Irena RADECKA
  97. Mieczysław RADGOWSKI
  98. Stefania RUMIŃSKA
  99. Irena RUSZKOWSKA
  100. Danetta RYSZKOWSKA-MIROWSKA
  101. Stanisław SADOWSKI
  102. Danuta SIEMIANOWSKA
  103. Ewa SIUDZIŃSKA
  104. Janina SŁOWIŃSKA
  105. Marta Jadwiga STOLARSKA
  106. Władysław SZANECKI
  107. Kazimierz SZRAM
  108. Hanna SZUMOTALSKA
  109. Cecylia ŚWIERSKA
  110. Barbara TUPTYŃSKA
  111. Jan Tadeusz TYLŻANOWSKI
  112. Jerzy WADYCH
  113. Wacław WALTER
  114. Aurelia WESOŁOWSKA
  115. Marianna WILANDT
  116. Aleksander WIŚNIEWSKI
  117. Zbigniew WIŚNIEWSKI
  118. Jan WOJCIECHOWSKI
  119. Dawid WOLIŃSKI
  120. Piotr WOLIŃSKI
  121. Irena WOŹNIAK
  122. Stanisława WOŹNIAK
  123. Stanisława WÓŁKIEWICZ
  124. Bronisława ŻUCHOWSKA
  125. Helena Irena ŻURALSKA