Aktualności z LGD

Piknik rodzinny w Inowrocławiu - plakat

Komunikat Medialny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław wraz z Prezydentem Miasta Ryszardem Brejzą zaprasza wszystkich mieszkańców na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w dniu 5 września br. od godz. 16:00 w Parku przy ulicy Jagiełły w Inowrocławiu. Piknik potrwa do godziny 19:00. Wydarzenie jest podsumowaniem jednego z etapów projektu ,,Zielony Inowrocław”, w ramach którego dokonano nasadzeń krzewów i kwiatów w w/w parku. Podczas Pikniku będą organizowane zajęcia ekologiczne, konkursy, gry i zabawy.

 

W czasie trwania imprezy planujemy wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, a także poczęstunek w formie kiełbasy z grilla, którą to będzie można zakupić za symboliczne dwa złote.

 

Impreza ma charakter edukacyjno-integracyjny związany z zachęceniem mieszkańców do dbania o tereny zielone wokół miejsca zamieszkania, a w szczególności w obrębie Parku, gdzie w ramach akcji „Zielony Inowrocław” zasadzono rośliny ozdobne.

 

Powyższa impreza dotyczy również realizacji celów statutowych Stowarzyszenia LGD Inowrocław poprzez animację i integrację mieszkańców Inowrocławia. W głównej mierze będzie to integracja mieszkańców osiedla Piastowskiego.

 

Serdecznie zapraszamy całe rodziny.