Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Cykl spotkań dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

fot. Mikołaj Kuras
fot. Mikołaj Kuras

Urząd Marszałkowski przygotował wsparcie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu. Podczas spotkań informacyjnych zaprezentuje, jak je uzyskać. Najbliższe konsultacje odbędą się we wtorek (26 lutego) w Grudziądzu i Włocławku.

 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich prowadzone przez Urząd Marszałkowski organizują bezpłatne spotkania informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu w ramach instrumentów finansowych oraz aktualnych konkursów ze środków unijnych.

 

Spotkania skierowane są do spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzone przez Urząd Marszałkowski lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich informować będą o możliwościach pozyskania wsparcia ze środków europejskich, które można przeznaczyć m.in. na ocieplanie budynków, wymianę pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej i drzwiowej, montaż energooszczędnego oświetlenia, przebudowę systemów grzewczych, przemodelowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zastosowanie automatycznych systemów zarządzania budynkiem, a także zastosowania rozwiązań w dziedzinie zielonej energii. Uczestnicy spotkań będą mogli również pozyskać informacje na temat mechanizmu funkcjonowania niskooprocentowanych pożyczek unijnych przeznaczonych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu. W programie przewidziano także czas na indywidualne konsultacje.

 

Spotkania odbyły się już w Toruniu, Inowrocławiu i Bydgoszczy. Na kolejne zapraszamy do Grudziądza i Włocławka.

 

Termin i miejsca spotkań:

 

  • 26 lutego 2019 r.

 

- Grudziądz – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu (budynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego), ul. Waryńskiego 4, sala B-25. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11 do 14.

Program spotkania.

 

- Włocławek – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 9 do 11.50.

Program spotkania.

 

Osoby i instytucje zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację telefoniczną, mailową lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Wszystkie dane kontaktowe oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

18 lutego 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2019 r. 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone