Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Sukces na targach turystycznych w Gdańsku

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna  z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami, fot. K-POT
Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna z targów Free Time Festival w Gdańsku wróciła z dwiema nagrodami, fot. K-POT

Medal Mercurius Gedanensis w konkursie na najlepszą akcję promocyjną za „Kujawsko-Pomorską konstelację dobrych miejsc” i nagrodę za najatrakcyjniejsze stoisko otrzymała Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna podczas targów turystycznych Free Time Festival, które odbyły się w miniony weekend (2-3 kwietnia) w Gdańsku.

 

Na kujawsko-pomorskim stoisku podczas gdańskich targów Ciechocinek zarosił na jubileusz 180-lecia uzdrowiska, Bydgoszcz na Szlak TeH2O, Toruń do swych niezliczonych atrakcji – od gotyku, przez Fort IV - aż do gwiazd, rozkwitający dla turystyki Grudziądz - do cytadeli i na wieżę Klimek, a Włocławek na przyszłoroczne wydarzenia Roku Rzeki Wisły.

 

Kampania „Konstelacje dobrych miejsc” ma odzwierciedlać najważniejsze zadania dla kujawsko-pomorskiej branży turystycznej na najbliższe lata - budowanie sieci wzajemnych powiązań. Efektem wspólnej pracy środowiska turystyki w całym regionie mają być tzw. produkty sieciowe, wiążące ofertę gestorów bazy noclegowej, touroperatorów, przewodników, przewoźników i oferentów usług dodatkowych (kulinaria, wypożyczalnie sprzętu, usługi kulturalne, rozrywkowe itd.). Wszystko po to, by turysta mógł w komfortowy sposób poznawać nasz region i dowolnie komponować własną „konstelację”.

 

 

Free Time Festiwal to po raz drugi zorganizowana w gdańskiej hali Amber Expo impreza mająca za zadanie promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Podczas tegorocznej edycji festiwalu stoiska 250 wystawców odwiedziło 15 tys. osób.

 

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

4 kwietnia 2016 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.