Aktualności

Fot. z archiwum Departamentu Cyfryzacji UM
Fot. z archiwum Departamentu Cyfryzacji UM

Żegnamy Krzysztofa Rydlewskiego

Z wielkim smutkiem informujemy, że 15 maja 2020 roku odszedł nasz kolega Krzysztof Rydlewski, główny specjalista w Biurze Projektów Rozwoju Administracji Elektronicznej w Departamencie Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Z głębokim żalem żegnamy wybitnego geodetę i kartografa, który całe swoje życie zawodowe poświęcił temu, co kochał. Od 2011 roku pracował przy realizacji projektu Infostrada Kujaw i Pomorza. W pracy wyróżniał się ogromnym zaangażowaniem, bo była to jego życiowa pasja. Aktywnie współtworzył geoportal województwa, jak również szereg innych systemów w zakresie administracji elektronicznej, które z jego udziałem były wdrażane przez Urząd Marszałkowski we wszystkich samorządach województwa kujawsko-pomorskiego. Wszyscy korzystaliśmy z jego bogatego doświadczenia i wiedzy, którą dzielił się z nami nieustannie.

 

Żegnamy wspaniałego, mądrego człowieka o wielkim sercu. Krzysztof był człowiekiem bardzo życzliwym, skromnym, uczciwym. Zawsze i wszędzie był po prostu sobą.

 

Gdy w listopadzie 2019 roku zostawił nas i swoje biurko, przy którym z tak wielkim zaangażowaniem codziennie wykonywał swoje obowiązki, nie przypuszczaliśmy, że tak szybko rozstanie się z nami na zawsze. Wszyscy wierzyliśmy, że szybko znowu będzie razem z nami. Pozostawił po sobie pustkę, którą trudno będzie nam zapełnić.

 

Tracimy wybitnego fachowca, który pozostawił po sobie na zawsze ślad w postaci swoich osiągnięć, ale przede wszystkim ślad w naszych sercach i wspomnieniach, w których ciągle żyje – jak zawsze uśmiechnięty, pogodny, szlachetny i szczery.

 

Krzysiu, dziękujemy Ci za te wszystkie lata wspólnej pracy, które dane było nam z Tobą dzielić. Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

 

Żegnaj Przyjacielu! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci! Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich

 

Koledzy i Koleżanki

 

18 maja 2020 r.