Aktualności

Spotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz Piecyk
Spotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz Piecyk

Z wizytą w Chełmnie

Marszałek Piotr Całbecki odwiedził w środę (10 stycznia) Chełmno, gdzie spotkał się między innymi z przedstawicielami organizacji pozarządowych z powiatu oraz młodymi piłkarzami z klubu Chełminianka.

 

Organizowane przez Urząd Marszałkowski spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych dotyczyło możliwości ubiegania się o wsparcie w ogłoszonych przez zarząd województwa otwartych konkursach ofert na wykonywanie zadań publicznych przez ngo-sy w 2018 roku. Przedstawiciele pozarządówek dowiedzieli się między innymi o możliwych obszarach wsparcia i procedurach ubiegania się o dofinansowanie.

 

Podczas wizyty w Chełmnie marszałek Piotr Całbecki odwiedził także sportowców z klubu piłkarskiego Chełminianka Chełmno. Spotkanie odbyło się podczas treningu siedmio- i ośmiolatków w auli sportowej Szkoły Podstawowej nr 4.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

11 stycznia 2018 r.

 

Spotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z młodymi sportowcami z klubu Chełminianka Chełmno, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych z powiatu chełmińskiego, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych z powiatu chełmińskiego, fot. Łukasz PiecykSpotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych z powiatu chełmińskiego, fot. Łukasz Piecyk