Aktualności

Vouchery na kolację złożoną z potraw z gęsiny, fot. Mikołaj Kuras dla UMWK-P
Nagrodami w konkursach organizowanych przez lokalne i regionalne media są vouchery na kolację złożoną z potraw z gęsiny. Fot. Mikołaj Kuras dla UMWK-P

Wygraj bon na kolację, wesprzyj restaurację

Vouchery na jedzenie na wynos będą nagrodami w firmowanych przez Urząd Marszałkowski konkursach, które zostaną wkrótce ogłoszone w regionalnych i lokalnych mediach. Akcja wpisuje się w marszałkowskie wsparcie dla branży gastronomicznej, będącej w związku z obostrzeniami przeciwepidemicznymi w dramatycznej sytuacji. 

 

Smaczne potrawy z gęsiny to także dobra propozycja na elegancki świąteczny posiłek. Naszą akcją chcemy dodatkowo wesprzeć branżę gastronomiczną, która ze względu na pandemię przeżywa trudny czas. Zachęcam do udziału w konkursach, życzę powodzenia – zaprasza marszałek Piotr Całbecki.

 

 

Vouchery na zakup dań przyrządzonych z gęsiny, ważne do końca marca, będzie można zrealizować m.in. w 44 restauracjach w całym regionie (w całym kraju blisko 200), które zgłosiły się do naszej tegorocznej akcji „Czas na gęsinę”. Do wygrania jest 150 takich bonów o wartości 100 złotych każdy.

 

 

Zapraszamy do śledzenia lokalnych i regionalnych mediów, w których już wkrótce ukażą się zaproszenia do konkursów. 

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

16 grudnia 2020 r.