Aktualności

Wśród nagród w konkursie pieczątkowym jest między innymi weekendowy pobyt na Zamku Golubskim, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl
Wśród nagród w konkursie pieczątkowym jest między innymi weekendowy pobyt na Zamku Golubskim, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl

Przygoda z Paszportem Turystycznym

Jeszcze do czwartku (15 września) można przesyłać kupony w ramach „konkursu pieczątkowego” organizowanego wraz z tegoroczną edycją akcji „Paszport Turystyczny”, w której zachęcamy mieszkańców regionu i naszych gości do odwiedzania najciekawszych zakątków Kujaw i Pomorza.

 

Akcję organizujemy tym razem pod szyldem kampanii „Konstelacje dobrych miejsc” (WIĘCEJ). W tegorocznej edycji zachęcamy do odwiedzenia pond 20 miejsc w regionie. Wśród nich są Bydgoszcz i Toruń, Bory Tucholskie, twierdze w Świeciu, Grudziądzu i Chełmnie, sielskie krajobrazy Zakola Wisły, atrakcje Kujaw oraz Włocławka i okolic, Pałuki, Dolina Noteci, nasze uzdrowiska oraz Brodnica i Golubia-Dobrzyń. Paszport zawiera także kalendarium najważniejszych wakacyjnych wydarzeń w regionie.

 

Zachęcamy do udziału w konkursie pieczątkowym. Wystarczy zebrać cztery pieczątki z odwiedzanych miejsc i do 15 września przesłać kupon konkursowy na adres Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. Do wygrania vouchery pobytowe z atrakcjami, zaproszenia do restauracji i na koncerty. Wśród nich weekend na Zamku Golubskim, pobyt w Przystani Powiat Nakielski oraz w Biskupinie. Szczegóły.

 

Zachęcamy także do udziału w konkursach ogłaszanych na facebookowym profilu Kujawsko-Pomorskie.travel

 

W tym roku paszport przygotowany został w polsko-angielskiej wersji językowej. W regionie można go otrzymać w punktach informacji turystycznej. Był także dostępny na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku, a także podczas Mistrzostw Świata U20 w lekkiej atletyce w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji na paszport.com.pl

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

16 sierpnia 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 13 września 2016 r.