Aktualności

Święto Ulicy Wilama Horzycy, fot. Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
Święto Ulicy Wilama Horzycy, fot. Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Święto Ulicy Wilama Horzycy i Niedziela w Teatrze w plenerze

Teatr Horzycy zaprasza 26 czerwca na święto swojego patrona oraz letnią wersję Niedzieli w Teatrze – śniadanie na świeżym powietrzu.

 

26 czerwca o godz. 11.00 rozpocznie się Niedziela w Teatrze, czyli teatralne, drugie śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka połączone z warsztatami dla najmłodszych. Tym razem wypijemy wspólną kawę i zjemy coś pysznego na świeżym powietrzu. Będziemy na Państwa czekać przy stołach ustawionych tuż przed Kawiarnią Wejściówka w cieniu pięknego platana. Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty twórcze „Co to jest teatr?” (zajęcia rozpoczną się ok. 11.30). W przypadku deszczu wydarzenie odbędzie się w foyer I piętra.

 

Koszt udziału w wydarzeniu: 30 zł/osoba (cena obejmuje śniadanie i warsztaty), dzieci do ukończenia 3 roku życia: 1 zł. Bilety można kupić online na stronie internetowej Teatru lub w Biurze Obsługi Widzów. Liczba miejsc ograniczona.

 

Gości Niedzieli w Teatrze zachęcamy także do udziału w Święcie Ulicy Wilama Horzycy.

 

Święto ulicy Wilama Horzycy to przede wszystkim zabawa, relaks oraz doskonała okazja do lepszego poznania toruńskiego teatru oraz jego patrona – Wilama Horzycy. Wydarzenie rozpocznie się na Placu Teatralnym o godz. 12.00 i  potrwa do godz. 15.00.

 

W programie miedzy innymi wyprzedaż kostiumów i mebli teatralnych, które czekają na drugie życie w Waszych domach oraz animacje dla dzieci, czyli dużo koloru, uśmiechu i dobrej energii. O 13:30 zaplanowano wielozmysłowy spacer teatralny. Spacer rozpocznie się przed głównym wejściem do Teatru. Potem uczestnicy zanurkują w największe tajemnice Teatru i ulicy Wilama Horzycy. W głośnikach będzie brzmieć muzyka teatralna, czyli lista największych przebojów ze spektakli Teatru Horzycy. W międzyczasie teatr zachęca do relaksu i rozmów.

 

Wstęp na Święto ulicy Wilama Horzycy jest wolny! 

 

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

 

23 czerwca 2022