Aktualności

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Środki unijne w kadrze – konkurs fotograficzny

„Rzuć okiem na fundusze unijne” i wygraj atrakcyjne nagrody – hulajnogę elektryczną lub czytnik e-książek (do wzięcia jest jedna hulajnoga i 10 czytników). Książnica Kopernikańska w Toruniu zaprasza do udziału w wojewódzkim konkursie fotograficznym. Konkurs trwa do 19 września.

 

Co trzeba zrobić? W konkursie obowiązuje kryterium ilościowe. Sfotografuj jak największą liczbę obiektów w województwie kujawsko-pomorskim zrealizowanych dzięki funduszom europejskim. Mogą to być budynki, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, kluby dla dzieci, mosty, wiadukty, itp. Poszukaj w swojej okolicy – na pewno znajdziesz ich wiele.

 

To nie wszystko. Na każdym zdjęciu powinna być widoczna tablica informująca o dofinansowaniu obiektu z funduszy unijnych.

 

Co dalej? Każdy plik ze zdjęciem nazwij według wzoru, który jednoznacznie wskazuje lokalizację sfotografowanego obiektu np. bydgoszcz-filharmonia-pomorska-ulica-andrzeja-szwalbego. Jeśli obiekt znajduje się na wsi (w której brak wytyczonych ulic), wystarczy nazwa wsi i nazwa obiektu.

 

Zdjęcia prosimy przesłać na adres fundusze.konkurs@ksiaznica.torun.pl podpisując się nickiem. Szczegóły dostępne są na stronie instytucji.

 

Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Książnica Kopernikańska w Toruniu jest instytucją kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

Książnica Kopernikańska w Toruniu

 

13 września 2021 r.