Aktualności

Mali laureaci konkursu „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj Kuras
Mali laureaci konkursu „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj Kuras

Rozdanie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”

Marszałek Piotr Całbecki wręczył 5 października nagrody laureatom konkursu „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”. Skierowana do dzieci akcja zorganizowana została przez Urząd Marszałkowski  we współpracy z „Expressem Bydgoskim” i „Nowościami” w ramach wydawnictwa „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”. W książeczce znalazły się pogrupowane tematycznie rady dotyczące bezpiecznego zachowania na co dzień.  

 

Konkursowym zadaniem małych tropicieli bezpieczeństwa było przygotowanie pracy plastycznej techniką dowolną na wybrany przez siebie konkurs z książeczki.

 

Lista zwycięzców:

 Kinga Meller

 Lena Warmbier

 Małgorzata Chylińska

 Hania Pestka

 Borys Górniak

 Magda Gawrońska

 

 We wręczeniu nagród uczestniczyli również Marek Ciesielski, prezes oddziału Polska Press w Bydgoszczy, Mariusz Załuski, redaktor naczelny dziennika „Nowości”, Marek Staszczyk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu, oraz Krzysztof Kucicki, naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

Nagrodami dla zwycięzców były plecaki oraz hulajnogi.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

6 października 2016 r.

 

Wręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasWręczenie nagród w konkursie „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj KurasMali laureaci konkursu „Tu jest super – tu jest bezpiecznie”, fot. Mikołaj Kuras