Aktualności

Fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP
Fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Rozmawialiśmy o budowie na Bielanach

W toruńskim Centrum Targowym Park odbyła się 24 października otwarta debata na temat rozbudowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na toruńskich Bielanach, największej obecnie inwestycji w naszym województwie.

W toruńskim Centrum Targowym Park odbyła się 24 października otwarta debata na temat rozbudowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na toruńskich Bielanach, największej obecnie inwestycji w naszym województwie. Spotkanie miało miejsce w ramach połączonych z konferencją targów Medinpol, zorganizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne i spółkę Targi Toruńskie.

 

Targi Medinpol były dedykowane producentom i dystrybutorów sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i laboratoryjnego oraz wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów. Uczestniczą w nich także dyrektorzy szpitali i przychodni oraz szefowie prywatnych ośrodków medycznych. Konferencja poświęcona została planom dotyczącym realizowanych przez KPIM, spółkę celową samorządu województwa, inwestycji w szpitalach wojewódzkich.

 

Największą z tych inwestycji jest budowa nowego kompleksu lecznicy na toruńskich Bielanach. W debacie udział wzięli m. in. prezes KPIM Aleksander Szczęsny oraz Agnieszka Krawczyk z pracowni architektonicznej 4105.eu Simon Gregson, projektantka rozbudowy.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

24 października 2017 r.

Ostatnia aktualizacja: 25 października 2017 r.