Aktualności

Eric Ryan Anderson
Eric Ryan Anderson

Oświadczenie ws. gali z udziałem Stinga

Universal Music Polska, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Torunia uprzejmie informują, iż Sting weźmie udział w specjalnej, telewizyjnej gali o charakterze promocyjnym, która odbędzie się 8 grudnia w Toruniu.

 

Artysta wykona 6 utworów, w tym kilka z najnowszego albumu „57th&9th”. Oprócz Stinga usłyszymy również Annę Marię Jopek, która otworzy galę.

 Występ ten zostanie wyemitowany w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej 1 Stycznia 2017 roku.

 

Limitowana liczba zaproszeń będzie dostępna na tę galę telewizyjną. Bilety nie będą dostępne w sprzedaży.

 Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie będą dostępne dla członków fan klubu artysty na stronie Sting.com już w najbliższym tygodniu (szczegóły już wkrótce na www.sting.com).

 

Urząd Marszałkowski i Urząd Miasta Torunia informują, iż dysponować będą zaproszeniami, które w ramach działań promocyjnych, zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców Torunia i regionu – szczegóły wkrótce.

 

 Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż Sting wróci do Polski na początku nowego roku, aby zagrać na koncercie 27 marca w Warszawie w ramach trasy  57th&9th. Bilety będą dostępne w sprzedaży już w najbliższy poniedziałek (21 listopada 2017) od godz. 10.00 na stronie www.LiveNation.pl.

 

19.11.2016