Aktualności

Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras
Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras

Najmłodsi o autyzmie

Marszałek Piotr Całbecki spotkał się 3 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim przedszkolakami z Anglojęzycznego Przedszkola „Bajkowy Dworek” w Toruniu. Dzieci i ich opiekunowie rozmawiali z gospodarzem regionu o solidarności z osobami z autyzmem.

 

Toruńskie przedszkole co roku uczestniczy w obchodach Światowego  Dnia  Świadomości Autyzmu (2 kwietnia). W ramach tegorocznej kampanii pod hasłem „Chcemy być sobą” przedszkolaki rozmawiają z nauczycielami o autyzmie i promują wiedzę na ten temat wśród mieszkańców. Wspólnie z opiekunami przygotowują też prace plastyczne, które zaprezentują wkrótce w Urzędzie Marszałkowskim. Dziś z marszałkiem Piotrem Całbeckim spotkała się grupa starszych przedszkolaków oraz ich opiekunowie.

 

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

3 kwietnia 2017 r.

 

Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj KurasWizyta przedszkolaków w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras