Aktualności

Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl
Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Muzyczne wydarzenie na Dzień Matki (zdjęcia)

W sobotę (26 maja) w auli głównej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu po raz dziewiąty odbył się koncert „Nie ma jak u mamy”, organizowany przez Urząd Marszałkowski. Bezpłatne zaproszenia na koncert przekazaliśmy środowiskom kobiecym z regionu.

W auli toruńskiego UMK wystąpili znani i lubiani aktorzy i piosenkarze: Anna Jurksztowicz, Kasia Popowska, Elżbieta Romanowska, Agnieszka Twardowska, Ewa Uryga, Alicja Węgorzewska, Marek Kaliszuk, Jacek Kawalec i Piotr Rubik. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana. Koncert poprowadził Radek Brzózka. Jego transmisję można było oglądać na antenach Telewizji Polskiej.

Życzenia marszałka Piotra Całbeckiego z okazji Dnia Matki (video)

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

24 maja 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2018 r.

Koncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.plKoncert „Nie ma jak u mamy”, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl