Aktualności

Koncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej Goiński
Koncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

Muzyczna podróż po Europie

Marszałkowski koncert „Podróż po Europie” odbył się w niedzielę (13 maja) w CKK Jordanki w Toruniu w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Gwiazdą wieczoru była Krystyna Prońko.

 

Wśród wykonawców znaleźli się artyści z różnych krajów Europy oraz uczestnicy telewizyjnego show „The Voice of Poland”. Wystąpili: Maria Rodriguez, Agnieszka Twardowska, Ewelina Przybyła, Wiktoria Węgrzyn, Marco Bocchino, Chris Schittulli i Paweł Wolsztyński. Część z nich mogliśmy także usłyszeć podczas poprzednich edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”. Gwiazdą wieczoru była Krystyna Prońko. Imprezę poprowadził Paweł Sztompke.

 

Wstęp na koncert był bezpłatny. Bilety można było odebrać w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Cześć wejściówek rozdysponowaliśmy także za pośrednictwem regionalnych mediów.

 

Koncert był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja organizowana już po raz piąty przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z instytucjami zajmującymi się wdrażaniem unijnych programów, z udziałem beneficjentów, którzy realizują projekty dofinansowane z tych środków. Poza koncertem Urząd Marszałkowski przygotowuje w tym roku festyn w swojej siedzibie przy Placu Teatralnym 2. Na wszystkich, którzy odwiedzą 13 maja naszą siedzibę czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez beneficjentów funduszy europejskich.

 

Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

30 kwietnia 2018 r.

ostatnia aktualizacja: 14 maja 2018 r.

ostatnia aktualizacja: 7 maja 2018 r.

 

Koncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej GoińskiKoncert „Podróż po Europie” w CKK Jordanki w Toruniu, fot. Andrzej Goiński