Aktualności

Musical ,,Once”, Piotr Manasterski dla Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu
Musical ,,Once”, Piotr Manasterski dla Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Premiera w Teatrze Muzycznym

Dziś (8 października) na deskach Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu odbędzie się premiera spektaklu „Once”, który powstał w oparciu o scenariusz i w reżyserii Johna Carneya. Bilety dostępne na stronie Teatru Muzycznego w Toruniu.

 

Opowieść miłosna o parze, imigrantce z Czech oraz utalentowanym Irlandczyku, to wielokrotnie nagradzany musical, który odniósł ogromny sukces międzynarodowy i otrzymał między innymi nagrodę Grammy za najlepszą płytę musicalową. Historia ta pokazuje, jak mocnym spoiwem dwojga ludzi może być muzyka. Mimo różnorodnego pochodzenia parę bohaterów spektaklu łączy pasja do tworzenia. Więcej.

 

Za tłumaczenie piosenek i reżyserię odpowiada Tomasz Dutkiewicz. O pełną oprawę zadba choreografka Joanna Semeńczuk i scenograf Wojciech Stefaniak. Kierownikiem muzycznym jest Mikołaj Basiukiewicz.

 

Musical Once - plakat promujący - Premiera 8.10.2021

 

 

  

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny jest jednostką kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

 8 października 2021 r.

Musical ,,Once”, Piotr Manasterski dla Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w ToruniuMusical ,,Once”, Piotr Manasterski dla Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w ToruniuMusical ,,Once”, Piotr Manasterski dla Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu