Aktualności

Spotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl
Spotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl

Medyk dla mam

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu zaprasza dziś (26 maja) wszystkie mamy i ich pociechy na bezpłatne spotkanie z masażem i szereg innych atrakcji.

 

Specjalna bezpłatna oferta toruńskiego Medyka z okazji Dnia Matki  (w godzinach od 11 do 17) obejmuje bezpłatny masaż twarzy, dłoni, karku i kręgosłupa oraz gorącymi kamieniami, a także aromaterapię z muzykoterapią (obowiązywały zapisy), zajęcia komputerowe „Wspomnienia w nowej odsłonie. Jak zrobić prosty filmik ze zdjęć z podkładem muzycznym” (obowiązywały zapisy), badania przesiewowe: pomiar cukru, ciśnienia, wskaźnika BMI (bez zapisów). W czasie, kiedy mamy poddają się zabiegom, dzieci mają możliwość wykonać wyjątkowy prezent dla mamy, nauczyć się zasad pierwszej pomocy lub pobawić się.  Szczegółowe informacje na www.spm.edu.pl lub na facebookowym profilu Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu.

 

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu jest jednostką organizacyjną samorządu województwa. Szkoła mieści się w  zabytkowym budynku przy ulicy Św. Jana, w samym sercu toruńskiej Starówki. Zajęcia edukacyjne prowadzone są w trybie dziennym, stacjonarnym oraz zaocznym.

 

W szkole można podjąć naukę na kierunkach:

  • technik dentystyczny (dzienny, 2 lata),
  • terapeuta zajęciowy (stacjonarny, 2 lata),
  • higienistka stomatologiczna (stacjonarny, 2 lata),
  • asystentka stomatologiczna (stacjonarny, 1 rok),
  • technik masażysta (dzienny, stacjonarny, 2 lata),
  • opiekun medyczny (zaoczny, 1 rok).

 

Oferta edukacyjna toruńskiego medyka jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony pracodawców, starzejącego się społeczeństwa oraz potencjalnego ucznia, ukierunkowanego na zdobycie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, umożliwiających podjęcie pracy na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym.

 

Szkoła ma ugruntowaną renomę wśród pracodawców, ok. 70 proc. absolwentów podejmuje pracę w wyuczonym zawodzie. Poprzez szerzenie idei wolontariatu oraz współpracę z firmami branżowymi, różnymi instytucjami, organizacjami i stowarzyszeniami, uczniowie zdobywają doświadczenie oraz uczestniczą w certyfikowanych szkoleniach. Można tu bezpłatnie zdobyć nowy zawód lub zmienić kwalifikacje, niezależnie od wieku.

 

Medyczno- Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

22 maja 2017 r.

ostatnia aktualizacja: 26 maja 2017 r.

 

Spotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plSpotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plSpotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plSpotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.plSpotkanie z masażem w toruńskim Medyku, fot. Szymon Zdziebło/Tarantoga.pl