Aktualności

Rodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj Kuras
Rodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj Kuras

Kujawsko-Pomorskie na rowery!

Pół tysiąca osób wzięło udział w sobotnim (17 września) ostatnim w tym roku rodzinnym rajdzie rowerowym dla miłośników dwóch kółek „Kujawsko-Pomorskie na rowery”.

 

Rajd w Toruniu był piątym z cyklu tegorocznych marszałkowskich rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Wcześniej spotykaliśmy się na podobnych imprezach we Włocławku, Żninie, Brodnicy i Świeciu.

 

Na pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników rajdu czekały bezpłatne pakiety startowe: numer startowy, pamiątkowa koszulka oraz talon na posiłek na mecie.

Impreza rozpoczęła się przed centrum handlowym PLAZA a zakończyła na Barbarce.  Na mecie na uczestników czekały pamiątkowe medale akcji „Kujawsko-Pomorskie na rowery”, konkursy z nagrodami i quiz, w którym do wygrania był rower. Na najmłodszych uczestników, dla których był to pierwszy rajd rowerowy czekały pamiątkowe dyplomy.

 

Więcej informacji na stronie www.kujawsko-pomorskienarowery.pl

 

Czytaj też:

 

Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego

 

2 września 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 13 września 2016 r.

 

Rodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj KurasRodzinny rajd rowerowy w Toruniu, fot. Mikołaj Kuras