Aktualności

Środa z funduszami, kwiecień 2016, fot. Mikołaj Kuras
Środa z funduszami, kwiecień 2016, fot. Mikołaj Kuras

Klucz do funduszy

Urząd Marszałkowski organizuje cykle szkoleń dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z naszego RPO 2014-2020. Dziś (4 maja) zapraszamy do Torunia na spotkanie szkoleniowe na temat środków przeznaczonych na przedsięwzięcia w dziedzinie edukacji.  

 

– Chcemy mieć pewność, że każdy kto zechce może uzyskać wiedzę na temat mechanizmów związanych z sięganiem po europejskie wsparcie i odnaleźć się w procedurach i formularzach składania wniosków. Z tą intencją stworzyliśmy też przejrzystą informację online na naszej stronie internetowej oraz generator wniosków – przypomina marszałek Piotr Całbecki.

 

Środowe (4 maja) szkolenie w Toruniu dotyczy aplikowania o środki przeznaczone na przedsięwzięcia w dziedzinie edukacji. Adresujemy je zarówno do prowadzących szkoły instytucji publicznych, jak i prowadzących działalność w tej sferze podmiotów prywatnych.

 

 

Konferencje szkoleniowe, które odbywają się zasadniczo w pięciu największych miastach regionu, są organizowane i prowadzone przez ekspertów sieci marszałkowskich punktów informacyjnych o funduszach europejskich. Informacje na ich temat pojawiają się na naszej stronie internetowej mojregion.eu w zakładce Regionalny Program Operacyjny i w regionalnej prasie. Finansowanie pochodzi z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

2 maja 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 4 maja 2016 r.