Aktualności

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP
fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Gadżety za bilety miesięczne

Nagradzamy najwierniejszych pasażerów naszej kolei. W pięciu punktach w województwie na podróżnych kupujących bilety miesięczne czekają praktyczne upominki.

 

Od soboty (1 lipca) w kasach biletowych Polregio na stacjach Bydgoszcz Główna, Toruń Główny, Solec Kujawski i Mogilno oraz w sekretariacie Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu będą mogli odebrać gadżety promocyjne, wśród których znajdziemy m.in. wygodne zagłówki, termosy turystyczne, śniadaniówki ze sztućcami, poduszki i butelki z korkiem na zimne napoje. Niebawem także specjalna oferta dla podróżujących rowerzystów.

 

Działania promocyjne współfinansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach projektu „Zakup elektrycznego taboru kolejowego do obsługi transportu pasażerskiego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”.

 

Roczne nakłady, jakie ponosi samorząd województwa kujawsko-pomorskiego na utrzymanie regionalnych pasażerskich połączeń kolejowych, wynoszą blisko 200 mln złotych. Za obsługę regionalnych pasażerskich połączeń kolejowych w naszym regionie do 2030 roku odpowiedzialni są operatorzy Arriva RP i Polregio. 

 

Zobacz też: Kolej w regionie – nowoczesna i wygodna

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

29 czerwca 2023 r.