Aktualności

Fot. Daniel Pach
Fot. Daniel Pach

Eksporterze, to szkolenie jest dla ciebie!

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) zaprasza na seminarium „Międzynarodowe zamówienia publiczne na innowacyjne produkty i usługi”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

  • Termin i miejsce: 23 października 2018 r., w godz. 11.00-15.00, w Hotelu City w Bydgoszczy przy ul. 3 Maja 6 (sala B).

 

Wydarzenie dedykowane jest polskim przedsiębiorcom (eksporterom), jednostkom badawczo-rozwojowym z różnych branż posiadającym innowacyjny produkt i/lub usługę, którzy zamierzają ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego poza granicami Polski.

 

Dlaczego warto wziąć udział:

  • przedstawione zostaną wybrane zagadnienia pojawiające się w międzynarodowym obrocie prawnym w kontekście zamówień publicznych,
  • uczestnicy seminarium poznają odpowiedzi m.in. na pytania w jaki sposób poza granicami Polski wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (na innowacje)? czym są zamówienia publiczne na innowacje oraz czym są międzynarodowe zamówienia publiczne?
  • omówiona zostanie koncepcja partnerstwa innowacyjnego w UE na gruncie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE,
  • będzie to okazja, aby zapoznać się z przykładem pewnego zagranicznego przetargu oraz związanych z nim doświadczeń Narodowego Centrum Badań i Rozwoju jako polskiego podmiotu ubiegającego się o udzielenie zamówienia w ramach procedury partnerstwa innowacyjnego,
  • prelegenci zaprezentują dostępność (innowacyjnych) zamówień publicznych dla polskich wykonawców (eksporterów) na rynku globalnym – zarówno w wybranych krajach, jak i na przykładzie trendów zakupowych organizacji międzynarodowej NATO.

 

Program

Rejestracja uczestników do 19 października wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportu

w Urzędzie Marszałkowskim

 

17 października 2018 r.