Aktualności

Dni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKP
Dni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKP

Dni Kultury Romańskiej w I Liceum w Inowrocławiu

Marszałek województwa Piotr Całbecki i przewodnicząca sejmiku województwa Elżbieta Piniewska uczestniczyli 26 maja w obchodach Dni Kultury Romańskiej. Wydarzenie odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu.

 

Organizatorami Dni Kultury Romańskiej było Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Jana Kasprowicza oraz nauczyciele i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu. W programie uroczystości znalazły się: koncert piosenki włoskiej, wręczenie nagród laureatom konkursów oraz degustacja potraw kuchni francuskiej.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

26 maja 2023 r.

 

Dni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKPDni Kultury Romańskiej w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu. Fot. Andrzej Goiński UMWKP