Aktualności

Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP
Fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Czekamy na projekty organizacji pozarządowych

To już ostatni dzwonek na składanie wniosków w większości uruchomionych przez zarząd województwa otwartych konkursów ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2019 roku. Do podziału w ogłoszonych dotychczas naborach jest 4,3 miliona złotych. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora.

 

 – Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki środkom samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu. Zapraszam do składania wniosków o wsparcie – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Nabór wniosków w większości z nich potrwa do 21 stycznia. Przed nami jeszcze ogłoszenie części konkursów w dziedzinie sportu.

 

Aktualna lista konkursów (szczegóły pod linkami):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie ogłoszenia konkursowe oraz generator ofert na ngo.kujawsko-pomorskie.pl

 

Harmonogram konkursów z danymi teleadresowymi osób udzielających informacji

 

Czytaj też: Wiatr w żagle inicjatyw lokalnych

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

27 grudnia 2018 r.

ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2019 r.