Aktualności

Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski
Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Negocjacje handlowe, finansowanie działalności gospodarczej i zabezpieczanie ryzyka MŚP, prospecting i social media – tych zagadnień dotyczą bezpłatne szkolenia w Regionalnych Inkubatorach Przedsiębiorczości w Bydgoszczy i Toruniu. Spotkania organizuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy. Kolejne 1 grudnia.  

Pierwsze z cyklu szkoleń odbyło się 15 listopada w bydgoskim inkubatorze i dotyczyło Technik sprzedaży i negocjacji handlowych. Tematy kolejnych spotkań:

 

Udział w szkoleniach jest BEZPŁATNY. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Wszystkie niezbędne informacje oraz formularze zapisów można znaleźć na stronie organizatora. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń! Informacje pod nr telefonu: 737 777 274.

 

Szkolenia finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007 – 2013. Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy jest jednostką organizacyjną samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy

 

15 listopada 2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2016 r.