Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Rodzinne świętowanie

„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia
„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia

W sobotę 28 maja we Włocławku Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu we współpracy z fundacją „Rodzice Dzieciom Fundacja Dobrej Edukacji” zorganizował spotkanie dla rodzin pod nazwą „Święto Rodziny”. Wydarzenie otworzyli wspólnie Marszałek Sławomir Kopyść, Prezydent Miasta Włocławka Marek Wojtkowski oraz Janusz Wiśniewski Prezes fundacji.

 

Była to okazja do wysłuchania i zasięgnięcia porad od specjalistów pracujących na co dzień z rodzinami. Psychologowie i terapeuci poruszyli zagadnienia dotyczące sposobów rozwijania macierzyństwa i ojcostwa. Spotkania miały charakter otwarty, dzięki czemu każdy miał szansę i możliwość odniesienia się do prezentowanych treści w twórczym dialogu. Można było skorzystać także z indywidualnych konsultacji.

 

Przede wszystkim, jednak, był to dzień, w którym całą rodziną można było spędzić czas wolny, szansa na wzmocnienie relacji i więzi rodzinnych, w tym wielopokoleniowych.


Przez całą sobotę dostępna była strefa aktywności z animacjami muzyczno-tanecznymi i zabawami dla najmłodszych uczestników, planszówkami, instruktarzem modelarstwa oraz plecenia makram. Odbył się również turniej dart’a i mini - piłkarzyków, w którym uczestnicy otrzymali medale i puchary.

 

„Święto rodziny” to ciekawa propozycja wspierająca rodziny i w pozytywny sposób kształtująca kompetencje rodzicielskie jak i postawy prorodzinne.

 

To była druga edycja „Święta Rodziny”. Kolejne wydarzenie planowane jest na wrzesień br. w Grudziądzu.

 

Biuro Wsparcia Rodziny, Przeciwdziałania Przemocy i Uzależnieniom
w Departamencie Spraw Społecznych i Zdrowia
maj 2022 rok

 

„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia„Święto Rodziny”, 28.05.2022 r. Włocławek, fot. Departament Spraw Społecznych i Zdrowia

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.