Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Pelplińskiej – Tuchola 2020

Zwycięski wieniec w stylu tradycyjnym z Dożynek Wojewódzkich w Ciechocinku w 2019 r., Sołectwo Trzcianka, Gmina Tłuchowo, Powiat Lipnowski, fot. Iwona Górska
Zwycięski wieniec w stylu tradycyjnym z Dożynek Wojewódzkich w Ciechocinku w 2019 r., Sołectwo Trzcianka, Gmina Tłuchowo, Powiat Lipnowski, fot. Iwona Górska

W dniu 30 sierpnia w Tucholi na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się tegoroczne Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Pelplińskiej.

 

Oficjalne uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 1100 Mszą świętą polową pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny.

 

Uroczystości święta plonów będą transmitowane na żywo w TVP Bydgoszcz oraz w mediach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

Tradycyjnie zostaną przeprowadzone konkursy wieńców i ozdób dożynkowych (poniżej zamieszczamy regulaminy). Odbędzie się także konkurs na najciekawsze stoisko powiatu i LGD.

 

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji dożynek udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Geodezji pod nr tel. 56 621 59 32, natomiast informacji dotyczących uczestnictwa w konkursie stoisk udziela Starostwo Powiatowe w Tucholi tel. 52 559 07 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2 uprzejmie prosimy uczestników dożynek – grup dożynkowych, obsługi stoisk i gości dożynkowych, o stosowanie powszechnie przyjętych środków ostrożności, ponad to delegowane przez starostwa grupy i pracownicy powinni posiadać ze sobą listę uczestników wraz z numerami telefonów do tych osób.

 

Dożynki będą realizowane zgodnie z zaleceniami, z którymi można zapoznać się na stronie:

Wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce

 

Do pobrania:

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone