„Rybitwą” do Kołobrzegu
W pierwszy dzień wakacji uruchamiamy cieszące się dużym zainteresowaniem podróżnych marszałkowskie wakacyjne połączenia kolejowe do popularnych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Już 27 czerwca z Torunia do Kołobrzegu odjedzie pociąg „Rybitwa”.
– Bezpieczna i komfortowa komunikacja w trakcie wakacji od kilku lat jest naszym priorytetem. Jestem przekonany, że z mieszkańcy regionu z zadowoleniem skorzystają z oferty letnich połączeń kolejowych do Kołobrzegu – lubianego przez kuracjuszy kurortu na Zachodnim Wybrzeżu – przekonuje marszałek Piotr Całbecki.
„Rybitwa” wyjedzie z dworca Toruń Wschodni kwadrans po 7 rano, a w Kołobrzegu będzie po 12.
Szczegółowy rozkład jazdy
Od ponad roku uzupełnieniem oferty sezonowej jest kursujący w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) bezpośredni pociąg z Bydgoszczy do Kołobrzegu.
Do Szczecina dojedziemy współfinansowanym przez samorządy województw kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego pociągiem „Barnim”. Skład do stolicy Pomorza Zachodniego wyjeżdża codziennie w dworca Bydgoszcz Główna.
Zobacz: Barnimem do Szczecina szybciej niż pospiesznym
Już teraz pasażerowie mogą skorzystać z naszych regionalnych pociągów, które dojeżdżają do popularnych miejsc wypoczynku w:
- Chmielnikach (powiat bydgoski)
- Kamionkach (powiat toruński)
- Iławie (województwa warmińsko-mazurskie).
Zobacz: Pociągi regionalne polecają się na lato
Miłośnicy spływów kajakowych, kojącej ciszy lasu i wypoczynku nad wodą dojadą do Tlenia (powiat świecki) naszym sezonowym pociągiem „Borsuk”. Skład wyjeżdża z Torunia, przejeżdża przez Grudziądz i Tleń, a bieg kończy w Czersku (województwo pomorskie).
W sobotę (27 czerwca) kursy wznowi „Latarnik” – marszałkowski pociąg wakacyjny na Hel. Skład kursuje codziennie na trasie Bydgoszcz Głowna – Hel przejeżdżając m.in. przez Trójmiasto, Władysławowo, Chałupy, Jastarnie i Juratę.
Rekompensata finansowa czyli dopłaty Urzędu Marszałkowskiego dla wyłonionych w przetargu operatorów pasażerskich przewozów kolejowych (Arriva i Polregio) w 2026 roku wyniesie rekordowe 267 mln złotych. W tej kwocie uwzględniono również koszty opłat jakie ponosimy na dostęp do infrastruktury kolejowej i opłaty dworcowe – 37 milionów złotych.
Samorząd województwa dysponuje własną flotą trzydziestu trzech pociągów, która systematycznie się rozrasta. W 2027 roku na tory wyjedzie kolejnych siedem nowoczesnych składów produkowanych obecnie przez bydgoską Pesę. Wartość kontraktu to 240 mln złotych, źródłem środków są nasz program regionalny Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 oraz budżet państwa.
W ogłoszonej ostatnio Zintegrowanej Sieci Kolejowej zostały zaprezentowane rządowe plany inwestycyjne, które znacząco wpłyną na jakość transportu zbiorowego mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.
Najważniejsze inwestycje przewidziane w naszym regionie:
- budowa linii kolei dużych prędkości Port Polska – Płock – Włocławek – Toruń – Grudziądz – Gdańsk
- budowa linii kolejowej do Świecia i dalej do Grudziądza
- budowa linii Bydgoszcz – Szubin – Żnin – Gniezno
- budowa linii Włocławek – Radziejów – Kruszwica.
Zobacz:
- Rozmowy o kolei dużych prędkości
- Kolej dużych prędkości: musimy trzymać rękę na pulsie
- Nasz region musi skorzystać na kolei dużych prędkości
- Nasz nowoczesny tabor kolejowy
- Nowe pociągi regionalne z Pesy
Biuro prasowe
Urzędu Marszałkowskiego
25 czerwca 2026 r.