Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Expo Dubaj: zapraszamy przedsiębiorców

EXPO 2015 w Mediolanie, fot. Archiwum UMWKP
EXPO 2015 w Mediolanie, fot. Archiwum UMWKP

Trwa Wystawa Światowa Expo 2020 w Dubaju. Polska w swoim narodowym pawilonie promuje gospodarkę i biznes, a także polską kulturę; w lutym spodziewamy się tam zainstalowania przestrzeni promocyjnej naszego województwa. Urząd Marszałkowski wyłania kolejnych reprezentantów naszego lokalnego biznesu do udziału w programie gospodarczym. Do 15 listopada aplikacje mogą składać firmy branż narzędziowej i produkcji z tworzyw sztucznych.

 

Reprezentanci firm z całego świata uczestniczą w Dubaju w sympozjach, seminariach, warsztatach i spotkaniach dwustronnych. Ambasadorów gospodarczych województwa kujawsko-pomorskiego wyłaniamy w drodze konkursów – odbyły się już dwa, w październiku ogłosiliśmy trzeci.  

 

Szczegóły

 

- Udział w misjach gospodarczych to doskonała okazja, by nawiązać kontakty owocujące pozyskaniem nowych rynków, inwestorów, partnerów strategicznych. Październikowa ceremonia otwarcia w Dubaju rozpoczęła sześciomiesięczne wydarzenie, w którym uczestniczyć może nawet 20 milionów ludzi – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

 

Udział naszych firm w targach został sfinansowany ze środków europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Przeznaczono na to przedsięwzięcie 10 milionów złotych.

 

Zobacz też Expo Dubaj

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

3 listopada 2021 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone