Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Zdrowie
  • Kolejne spotkania dotyczące profilaktyki raka jelita grubego, kolejna okazja do bezpłatnych badań

Kolejne spotkania dotyczące profilaktyki raka jelita grubego, kolejna okazja do bezpłatnych badań

Rak jelita grubego jest od kilku lat jedną z najczęstszych przyczyn zgonów z powodu nowotworów złośliwych, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Niezwykle ważne jest więc, by pomyśleć o własnym zdrowiu i w porę podjąć działania profilaktyczne – dowiedzieć się jak temu rakowi zapobiegać i jak go wcześniej wykryć.

 

Serdecznie zapraszamy więc mieszkańców Torunia i okolic w wieku 50-65 lat na spotkanie informacyjno-edukacyjne dotyczącego profilaktyki raka jelita grubego.

 

Spotkanie organizowane jest przez Miejską Przychodnię Specjalistyczną w Toruniu oraz Toruńskie Centrum Gastrologii "GASTROMED", w ramach projektu: „Lepiej zapobiegać, niż leczyć - kompleksowy program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego”

 

Miejscem spotkań będzie:

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej w Toruniu, ul. Łyskowskiego 15

 

Terminy najbliższych spotkań:

  • 06.07.2021 r. - godz. 17:00, 
  • 13.07.2021 r. - godz. 17:00, 
  • 26.07.2021 r. - godz. 17:00

 

W czasie spotkania, obecne na nim osoby, będą miały możliwość zapisania się na bezpłatne badanie jelita grubego. Przewidziana jest także indywidualna konsultacja z lekarzem.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 575-040-510, lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt „Lepiej zapobiegać, niż leczyć - kompleksowy program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone