Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Czekamy na prace plastyczne z gęsią w roli głównej

Fot. Andrzej Goiński

Tradycją naszej dorocznej akcji ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina” są konkursy dla mieszkańców regionu. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci, z atrakcyjnymi nagrodami. Publikujemy zasady jego tegorocznej odsłony.

 

Tytuł konkursu plastycznego to ,,Gęś w roli głównej”. Przewodnim motywem prac powinna być właśnie gęś, autorom nie stawiamy żadnych dodatkowych wymagań. Tworząc swoje dzieła młodzi artyści mogą puścić wodze fantazji.

 

W konkursie oceniane będą prace plastyczne dzieci wykonane dowolną techniką, jednak powinny to być prace płaskie (wyklejanki i wydzieranki są dopuszczalne pod warunkiem ścisłego przylegania wszystkich elementów do płaszczyzny kartki), maksymalny format pracy to A3. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.

 


Prace plastyczne prosimy przesyłać od 26 października do 6 listopada na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”.

 

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów. Prace bez dołączonego formularza zgody nie mogą być ocenione. Na odwrotnej stronie pracy prosimy podać dane kontaktowe (imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna).

 

Regulamin konkursu

 

Autorów najlepszych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do wykorzystania w sklepach z artykułami dla dzieci i młodzieży. Bony zostaną przesłane na adresy domowe laureatów. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia epidemiczne nie planujemy uroczystości wręczenia nagród.

 

Czytaj także: 

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

22 października 2020 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone